سایت جامع شرکت کنندگان نمایشگاه های بین المللی و تخصصی ایران > غرفه سازی

غرفه سازی

توضیح در باره ی غرفه سازی :

شکی نیست که یکی از بهترین شیوه های برندینگ، اطلاع رسانی در مورد شرکت شما در رویداد های مختلف است. این روش می تواند حتی از تکنیک های بازاریابی و فروش نیز، مفید تر واقع گردد. سالانه میلیون ها دلار از قرار داد های مهم کاری، در همین غرفه های نمایشگاه به امضاء می رسند.(سایت جامع نمایشگاه)

برای دانستن تمام نکات مهم در مورد غرفه نمایشگاهی، با مان ساز همراه باشید.

برای آن که بازدید کنندگان نمایشگاه بعد از اختتامیه، تأثیر تبلیغات شما را به یاد داشته باشند، حرفه ای و هدفمند بودن غرفه اولویت اول را دارا می باشد. از مدت ها قبل باید به مخاطبان، حضورتان در نمایشگاه مربوطه را یادآوری کنید. فرستادن ایمیل، پست کردن مطلب در شبکه های اجتماعی و تنظیم روزشمار نمایشگاه در وبسایت شرکت، همگی از بهترین راهکار های اطلاع رسانی در مورد غرفه نمایشگاهی شما خواهند بود.(سایت جامع نمایشگاه)

 

برای این که مشتریان بالقوه ی شما، در راهرو های نمایشگاه سرگردان نباشند، از نشانه ها برای راهنمایی آن ها به سمت غرفه ی خود کمک بگیرید. این استراتژی همچنین دست رقبایتان را که صرفاً تبلیغات بهتری دارند، از مخاطبان خود کوتاه می سازید.

 

هدف شما از برپایی غرفه ی نمایشگاهی، بالا بردن آگاهی نسبت به برند، افزایش نرخ فروش و رشد مخاطب در نظر گرفته می شود. برای رسیدن به این مهم اما، باید از زمان محدودی که دارید بیشترین استفاده را ببرید. در نتیجه حتماً با برنامه ی اصولی، حضور خود در نمایشگاه را آغاز کنید.(سایت جامع نمایشگاه)

 

طراحی غرفه نمایشگاهی :

 

کسانی را که به غرفه ی نمایشگاهی شما می آیند، نباید با هجوم پیام بمباران شوند. هر چه پیام کم اما در عین حال واضح باشد، تأثیر بالاتری در رشد فروش و آگاهی برند شما دارد. نوشته های شما باید از دور به راحتی خوانده شوند، پس طراحی و دیزاین باید اصولی انجام بگیرد.(سایت جامع نمایشگاه)

 

حتی اگر غرفه ی نمایشگاهی شما یک استند ساده است، آن را به روشن ترین استند نمایشگاه بدل کنید. یک غرفه ی نمایشگاهی تاریک، در نظر بازدید کنندگان صمیمی و گرم دیده نمی شود. امکانات و گزینه های در دسترس را بررسی، و بهترین نوع نورپردازی ممکن را استفاده کنید.(سایت جامع نمایشگاه)


نمایشگاهی فقط به قدرت محصولات و خدمات داخلش خلاصه نمی شود. طراحی و ساخت غرفه ی شما باید به حدی خوب باشد،که در میان انبوهی از رقبای نامدار به چشم بیایید. البته لزوماً دلیلی ندارد که هزینه ی زیادی را برای ساخت و طراحی غرفه متحمل شوید. هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی برای خیلی از ایده های خوب اندک می باشد.(سایت جامع نمایشگاه)

 

غرفه سازی:

یکی از دغدغه های همیشگی صاحبان مشاغل، متراژ و ابعاد غرفه نمایشگاهی می باشد. اما در تمام نمایشگاه ها، غرفه هایی را سراغ داریم که با وجود کوچکی، غرفه سازی حرفه ای داشته و کاملاً موفق هستند.(سایت جامع نمایشگاه)


نمایشگاهی کوچک، پتانسیل بالا تری جهت شلوغ شدن خواهند داشت. مردم این گونه غرفه ها را حاصل طراحی بد می دانند، نه این که فضای شما محدود بوده است. با دقت و ظرافت در طراحی داخلی غرفه، از تمام مساحت تحت اختیار خود بهره ببرید.(سایت جامع نمایشگاه)


(سایت جامع نمایشگاه)

 

 

سعی کردیم تا با سه نکته در هر بخش، تمامی ابعاد موفقیت غرفه نمایشگاهی را بررسی کرده، و آموزش دهیم. امیدواریم با دانستن این نکات، تجربه موفقی از حضور برند خود در نمایشگاه داشته باشید.(سایت جامع نمایشگاه)

 

 

با سپاس فراوان گروه (سایت جامع نمایشگاه)

 

 

09192004156

02634519106